з 01 листопада 2017 року розпочинається оприлюднення проекту Генерального плану села Вертіївка Ніжинського району Чернігівської області

Дата: 01.11.2019 12:20

Вертіївська сільська рада Ніжинського району Чернігівської області повідомляє:

«Згідно «Порядку проведення громадських слухань щодо
 врахування громадських  інтересів  під  час  розроблення  проектів
 містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011(зі змінами від 21.08.2013),

з 01 листопада 2017 року розпочинається оприлюднення проекту Генерального плану села Вертіївка Ніжинського району Чернігівської області.

Розробник: ПП «Архітектурно – будівельна майстерня Травки З.С.» м. Чернігів. (головний архітектор проету Травка – Бабенко Ю.В., сертифікат архітектора серія                  АА №002896)

Замовник: Вертіївська сільська рада Ніжинського району Чернігівської області.

Підстава: Рішення 32 (позачергової) сесії Вертіївської сільської ради 7 скликання                   від 20 грудня 2017 року.

Проект Генерального плану розміщено у відділі житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та земельних відносин Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області за адресою: вул. Миру, буд. 126,                                  с. Вертіївка, Ніжинський район, Чернігівська обл.(кабінет № 7) та на офіційному сайті Вертіївської сільської ради в розділі: Громадське обговорення.

Відповідальна особа: начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, архітектури, містобудування та земельних відносин Вертіївської сільської ради – Бородавко О.П., тел. (04631) 684-36

15 листопада 2019 року о 14.00 в актовому залі Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області буде проведена презентація Генерального плану с. Вертіївка.

Пропозиції щодо розроблення Генерального плану села Вертіївка подаються до Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області (вул. Миру, буд. 126, с. Вертіївка, Ніжинський район, Чернігівська обл., загальний відділ організаційно–кадрової роботи, кабінет №12 , тел. (04631) 68172 у термін по 2  грудня 2019року.

Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.