Зі святом, Вас працівники культури Вертіївської сільської ради!

Дата: 08.11.2019 15:25

Щиро вітаю Вас із професійним святом!

У цей день ми вшановуємо тих, хто відроджує духовні скарби нашого краю, дбає про культурний розвій, займається аматорською творчістю.

Багата талантами рідна земля, наші земляки володіють вагомим творчим потенціалом, який  втілюють у життя працівники культури та аматори народного мистецтва. Їхня самовіддана творча праця  вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару.

Дякуючи щоденній праці клубних працівників,  бібліотекарів, фахівців музейної справи, невтомно плекаються  джерела духовності, правди і краси. Тому ставлення до працівників культури – це індикатор суспільного благополуччя. Адже культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує спільність у громадах, робить нас неповторними, несхожими на інших.

Тож від усієї душі вдячний Вам за сумлінне служіння благородній справі збереження і розвитку української культури.

З повагою, Ваш сільський голова Ігор Мороз!