Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів на території населених пунктів Вертіївської сільській ради: с. Березанка, с. Черняхівка, с. Лісове, с. Мала Кошелівка.

Дата: 14.11.2019 12:21

1. Організатор конкурсу:
     1.1. Найменування: Виконавчий комітет  Вертіївської сільської ради Ніжинського  району Чернігівської області.
     1.2. Юридична адреса: 16624, Чернігівська обл. Ніжинський р-н. с.Вертіївка, вул. Миру, 126.
     1.3. Особа, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу:
     Секретар комісії — головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства сільської ради Савченко Сергій Володимирович.

2. Підстава для проведення конкурсу:
     Рішення виконавчого комітету Вертіївської сільської ради   від 13 листопада 2019 року                                         146 «Про оголошення конкурсу на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території населених пунктів  Вертіївської сільської ради:                                               с. Березанка, с. Черняхівка, с. Лісове, с. Мала Кошелівка.»

3. Предмет конкурсу:
     3.1. Перелік послуг: послуги з вивезення твердих побутових відходів на території населених пунктів Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області: с. Березанка,           с. Черняхівка, с. Лісове, с. Мала Кошелівка»
     3.2. Місце надання послуг: територія населених  пунктів Вертіївської сільської ради:                           с. Березанка, с. Черняхівка, с. Лісове, с. Мала Кошелівка»
     3.3. Строк надання послуг: згідно з умовами договору

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:
     – наявність матеріально – технічної бази;
     – вартість надання послуг;
     – досвід роботи з надання послуг з вивезення
    твердих побутових відходів;
     – наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.
     Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів:
     Територія в межах населених пунктів Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області: с. Березанка, с. Черняхівка, с. Лісове, с. Мала Кошелівка»

5. Характеристика об’єктів утворення відходів:
     – приватні будинки розміщені на всій території населених пунктів Вертіївської сільської ради: с. Березанка, с. Черняхівка, с. Лісове, с. Мала Кошелівка.
     – суб’єкти господарювання;
     – бюджетні установи;
     – багатоквартирні будинки

6. Умови подання конкурсних пропозицій:
     6.1. Місце: 16624, Чернігівська обл. Ніжинський р-н. с.Вертіївка, вул. Миру, 126, кабінет №12.
     6.2. Спосіб: Особисто або поштою.
     6.3. Кінцевий термін подання конкурсних пропозицій – до 12:00 16.12.2019.
     6.4. Місце подання конкурсних пропозицій – Вертіївська сільська рада рада, с.Вертіївка,               вул. Миру, 126, кабінет № 11.

7. Проведення конкурсу:

7.1. Місце: 16624, Чернігівська обл. Ніжинський р-н. с.Вертіївка, вул. Миру, 126, кабінет №11                                                                                                                      7.2. Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями відбудеться о 16:00  16.12.2019 року за адресою: 16624, Чернігівська обл. Ніжинський р-н. с.Вертіївка, вул. Миру, 126, кабінет №11.

Повна інформація щодо конкурсної документації за телефоном на офіційному сайті Вертіївської сільської ради в розділі оголошення або за телефоном : (04631) 68-4-31