НАВЧАЙТЕСЯ І БУДЬТЕ УСПІШНИМИ

Дата: 22.11.2019 12:16

Державна служба зайнятості  за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття  організовує професійне навчання зареєстрованих безробітних на замовлення роботодавця, для самозайнятості та провадження підприємницької діяльності з урахуванням побажань безробітних.

Таке навчання здійснюється у закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти, на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання або безпосередньо у роботодавців – замовників кадрів.

Під час навчання громадяни з числа зареєстрованих безробітних

- отримують допомогу по безробіттю у розмірах і строки, що встановлені відповідно до законодавства України;

- отримують компенсацію фактичних витрат на проїзд до місця навчання та у зворотному напрямку за кожен день навчання (крім витрат на проїзд у міському транспорті);

- забезпечуються за потреби місцем проживання на період навчання.

Завітайте до нас: вул. Об’їжджа, 120

Телефонуйте нам:  7-55-77

Ніжинська міськрайонна філія Чернігівського обласного центру зайнятості.