У Чернігові вкотре припинили підпільне «алкогольне виробництво»

Дата: 28.11.2019 08:54

Такі поняття як життя та здоров‘я людей мабуть мало що значать для злочинців, коли є можливість швидко и легко заробити. Навіть, якщо за це передбачена кримінальна відповідальність до 10 років позбавлення волі.

Цього разу співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області, під процесуальним керівництвом прокуратури області, спільно з Управлінням СБ України в Чернігівській області виявлено підпільний цех з виробництва фальсифікованих алкогольних напоїв елітних торгівельних марок.

Виробництво та фасування продукції відбувалось в жахливих антисанітарних умовах в гаражному приміщенні в м. Чернігові з спирту невідомого походження та якості.

Організували підпільне виробництво з виготовлення фальсифікованої горілки, коньяку, виски та інших алкогольних напоїв в тарі «bag-in-box» та скляній тарі під виглядом продукції відомих торгівельних марок троє мешканців Чернігівської області в орендованому гаражному приміщенні.

А реалізацію недоброякісної продукції покупцям Чернігівської області та в інші регіони України ділки здійснювали через мережу iнтернет за допомогою соціальних мереж, мобільних додатків миттєвих повідомлень та інтернет-сайти оголошень.

Щомісячно в «підпільному цеху» виготовлялось до 30 тисяч літрів фальсифікованих алкогольних напоїв.

Завдяки проведеним заходам з незаконного обігу вилучено 3550 літрів готового до реалізації фальсифікату.

Крім цього, в ході проведених заходів також були вилучені обладнання для виготовлення, розливу та пакування алкогольних напоїв та спирту, фурнітура, пластикові ємності з залишками рідини з характерним запахом спирту.

Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить більше 1 млн гривень.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області