Пам’ятаємо про подвиг героїв Крут

Дата: 06.02.2020 14:38

У закладах освіти Вертіївської сільської ради 29-30 січня 2020 року вшанували  пам’ять учасників бою, що відбувся біля залізничної станції Крути поблизу селища Крути та села Пам'ятне. Здобувачі освіти дізналися про оборонців української державності, які зупинили стрімкий наступ ворога, що дало змогу українській делегації укласти Берестейський мирний договір, який врятував молоду державу.

У Черняхівському навчально-виховному комплексі «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» І-ІІІ ст. відбулися години спілкування «Бій під Крутами – що це таке?», «Пам’ятай про Крути», «На Аскольдовій  могилі» та загальношкільний захід «Трагедія та подвиг».

29 січня на території Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» відбувся пам’ятний захід до 102 річниці подвигу студентського війська українських патріотів, у якому - у складі делегації Ніжинського району - брав участь учитель історії та правознавства Черняхівського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів Максим Помазан.