Доступні кредити 5-7-9%

Дата: 10.02.2020 12:07

В Україні стартувала державна програма «Доступні кредити 5-7-9%», запроваджена з ініціативи Президента України та Прем’єр-міністра України.

Програма спрямована на розвиток у країні приватного підприємництва, створення нових робочих місць.
Зокрема, діятимуть три можливі ставки для кредитування – 5%, 7% або 9%, які залежатимуть від розміру бізнесу (до 25 млн грн річної виручки або від 25 до 50 млн грн) та строку його діяльності (до 12 місяців, понад 12 місяців). Додатково кредитна ставка знижуватиметься на 0,5% річних за кожного найманого працівника, але не менше ніж до 5% річних.
Фактичне кредитування здійснюватиметься банками-партнерами програми.
За умовами програми можна отримати до 1,5 млн грн кредиту строком до 5 років. Кредитне фінансування має бути спрямоване підприємцями-учасниками виключно на купівлю чи модернізацію основних засобів, а також на ремонт або реконструкцію виробничих приміщень.