Ніжинська міськрайонна філія застерігає!

Дата: 28.02.2020 09:50

Подбай про майбутнє сьогодні - працюй легально

Офіційне працевлаштування має чимало переваг як для роботодавців, так і для працюючих. Перш за все, це - запорука гідного рівня життя та належного соціального захисту! Працювати легально - означає, що ваші права як найманого працівника будуть захищені і ви зможете претендувати на весь соціальний пакет, гарантований державою. Водночас, для роботодавців - це позитивний імідж та репутація надійного партнера, що є запорукою процвітання бізнесу та примноження прибутків.

Кожен працівник, який влаштовується на роботу повинен пам'ятати, що саме легальне працевлаштування дає право на відпустку, оплату лікарняних, пенсійне забезпечення, допомогу по безробіттю та інші соціальні гарантії. А нелегальна трудова діяльність - це відповідальність перед законом, як роботодавця, так і працівника. Згода на роботу без належного оформлення трудових відносинце добровільна відмова від забезпечення у повному обсязі гарантованого державою права на матеріальні виплати та соціальні послуги.

Отже, для забезпечення свого майбутнього вимагайте від роботодавця легального оформлення трудових відносин шляхом укладення трудового договору. А також памятайте, що служба зайнятості має найбільшу базу вакансій, і завжди готова допомогти Вам знайти легальну роботу.