Легалізації зайнятості

Дата: 28.02.2020 16:12

Ніжинською філією ЧОЦЗ продовжується робота з легалізації зайнятості. На виконання доручення Прем"єр-міністра України від 17.02.2020 6698/0/1/1-20 сьогодні пройшла робоча зустріч директора Ніжинської міськрайонної філії

Чернігівського обласного центру зайнятості Власенка В.В.

з державним інспектором праці Гущиною І.Б.

Результатом зустрічі став план спільних дій, яким заплановано проведення інформаційно-роз"яснювальних семінарів з роботодавцями, які здйснюють діяльність у сфері будівництва. Семінари відбудуться 5, 10 та 19 березня. До участі у них запрошуємо усіх бажаючих отримати детальну інформацію з даного питання. Після 20 березня пройдуть спільні перевірки ПОУ щодо легального працевлаштування робітників.
 Враховуючи досить тривалу практику взаємодії служби зайнятості з інспекцією праці, маємо надію на високу результативність нашої співпраці.