Оприлюднення проекту Генерального плану села Вертіївка Ніжинського району Чернігівської області.

Дата: 04.03.2020 12:07

Проект основного креслення Генерального плану села Вертіївка Ніжинського району Чернігівської області.

Пояснювальна записка до проекту Генерального плану села Вертіївка Ніжинського району Чернігівської області.

Проект основного креслення Плану зонування села Вертіївка Ніжинського району Чернігівської області.

Пояснювальна записка до проекту Плану зонування села Вертіївка Ніжинського району Чернігівської області.

ЗВІТ про стратегічнуекологічнуоцінкуГенерального плану с. Вертіївка Ніжинського району Чернігівської області та Плану зонування території (Зонінг) с. Вертіївка Ніжинського району Чернігівської області