ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ до Плану заходів із реалізації на 2021-2023 рр. Стратегії розвитку Вертіївської об’єднаної територіальної громадина період до 2027 року

Дата: 14.05.2020 08:36

Вертіївська сільська рада за сприяння Чернігівського регіонального Офісу з розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» розробляє Стратегію розвитку Вертіївської об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року (далі – Стратегія).

Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проектів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії – перший план заходів з її реалізації.
Ідеї проектів, поданих нашими активними громадянами, будуть розглянуті, проаналізовані та пріоритезовано робочою групою з розробки Стратегії.
За результатами цієї роботи визначатимуться джерела фінансування найважливіших для громади проєктів та їхні обсяги.
Запрошуємо всіх зацікавлених у розвитку Вертіївської територіальної громади – представників органів місцевого самоврядування, громадські організації, установи та організації всіх форм власності, мешканців громади – запропонувати картки з ідеями проєктів, що спрямовуватимуть на реалізацію завдань Стратегії.
Проєктні ідеї обов’язково повинніві відповідати таким критеріям:
? бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди; отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.
? термін реалізації проєкту – не більше як 3 роки (2021–2023 роки);
? подібний проєкт ще не реалізовувався на відповідній території;
? існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту;
? проєктна ідея має бути представлена у формі, що додається за посилання;
? проектна ідея повинна стосуватися одного із завдань Стратегії розвитку Вертіївської громади
Проєктна ідея має бути заповнена не пізніше 22 травня 2020 року. Форма заповнення
Якщо у Вас виникли питання, звертайтеся, до заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Костюк Оксани Іванівни за тел. 068 3630300.