Оголошення про проведення онлайн-конкурсу дитячих малюнків Запрошуємо дітей Вертіївської об’єднаної територіальної громади взяти участь у онлайн-конкурсі дитячих малюнків!

Дата: 19.05.2020 16:46

З нагоди  Дня захисту дітей, що відзначається 1 червня, Вертіївська сільська рада оголошує онлайн-конкур дитячого малюнка «Моя мрія».

Учасники – діти віком до 18 років.

Малювати можна олівцями, фломастерами, фарбами, виконувати роботи в авторській техніці. Малюнки повинні бути виконані самостійно – без допомоги батьків, у форматі А4. Кожен учасник може подати лише одну конкурсну роботу.

Сфотографуйте роботу та надішліть на електронну адресу: ssdotg@ukr.net або Вайбер на номер 0984604705.

Увага! Надсилаючи роботу, обов’язково напишіть ваші прізвища та ім’я, звідки ви та скільки вам років.

Конкурсні роботи приймаються до 25 травня. Потім малюнки будуть розміщенні на сторінці Фейсбук Вертіївської сільської ради https://www.facebook.com/groups/1318589861560084 для голосування, яке триватиме до 31 травня.

Автори найкращих робіт будуть визначені за кількістю вподобаньлайків») у трьох вікових категоріях: віком до 8 років, від 9 до 13 років та від 14 до 17 років.

Нагородження переможців конкурсу триватиме з 1 червня по 5 червня. Автори робіт, які набрали найбільшу кількість лайків, отримають призи за перше, друге та третє місця у кожній віковій групі.

Успіхів Вам!