УВАГА!!! УВАГА!!! УВАГА!!! Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж проводить набір студентів з числа осіб та дітей з інвалідністю

Дата: 02.06.2020 16:56

Коледж запрошує на безкоштовне навчання осіб з інвалідністю, дітей-сиріт, напівсиріт, осіб, які постраждали від аварії на ЧАЕС, осіб з інвалідністю внаслідок війни, переселенців зі сходу, учасників бойових дій (АТО, ООС).

Заклад здійснює підготовку здобувачів за освітнім ступенем бакалавр, молодший бакалавр, за освітньо-професійни ступенем фаховий молодший бакалавр за спеціальностями «Облік і оподаткування», «Економіка» спеціалізація «Економічна кібернетика», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Соціальна робота», «Психологія» на основі базової загальної середньої освіти (9кл.) та повної загальної середньої освіти (11 кл.) , диплому кваліфікованого робітника.

Адреса навчального закладу: 32300, Хмельницька обл., м.Кам’янець – Подільський, вул.Годованця №13.

Тел.:(03849)3-26-51.