Hi - «зарплатам у конвертах»!

Дата: 26.06.2020 13:10

Про це наголосили учасники обласного конкурсу літературних творів  «Скажи «ні» зарплаті в конверті», проведеного за ініціативи Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області та за сприяння Управління освіти і науки облдержадміністрації.

До участі були запрошені 5848 учнів одинадцятих класів  476 закладів загальної середньої освіти області та близько 2 тис. випускників 15 закладів професійно-технічної освіти  регіону.

Протягом лютого – червня 2020 року у закладах освіти, в складних умовах карантину, учителі розповідали учням про важливість легалізації заробітної плати та сприяли написанню літературних творів. Конкурс проводився  у два етапи: І – районний (міський, ОТГ; у закладах освіти обласного підпорядкування та професійної (професійно-технічної) освіти) – березень 2020 року, II – обласний –червень 2020 року.

Перше місце більшістю голосів журі присудило випускниці Трисвятськослобідської загальноосвітньої школи Єлизаветі Черевко (керівник Ірина Грецька). Почесне друге місце зайняла учениця «Ніжинського професійного аграрного ліцею Чернігівської області» Марина Ластовець (керівник Ліна Карпенко). Трете місце - у Катерини Биндюк, учениці 11-го класу Менської школи ім. Т.Г. Шевченка (керівник Яна Олексенко). Всі переможці отримали разом з  почесними грамотами універсальні мобільні батареї (Power Bank), а вчителі - грошові призи.

Підводячи підсумки конкурсу, начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Юрій Юрченко зазначив: «Цей захід сприятиме поінформованості учнів та їх батьків щодо негативних наслідків тіньової зайнятості, підготовці молоді до самостійного життя».

Підготував Ігор СТУЖУК