Дорогі жителі Вертіївської ОТГ!

Дата: 08.07.2020 09:53

Прийміть щирі та сердечні вітання з Міжнародним днем родини!

Ніхто не стане заперечувати істину, що родина  була і залишається джерелом любові, поваги, взаємодопомоги та збереження кращих традицій людських взаємин. Безумовно, людині дуже важко існувати без родини. Родина є тією цеглиною, на якій стоїть держава.

Українці споконвічно вирізнялися з-поміж інших народів шанобливим ставленням до родинних цінностей. Саме тому родини в нашій країні є основним елементом суспільства, носієм людської моральності, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності й розвитку держави та благополуччя кожного з нас.

Тож зичимо кожній родині  міцного здоров'я, благополуччя, миру, злагоди та любові! Нехай щасливими і вдячними зростають діти! Нехай шану та повагу мають дорослі! Нехай для кожного родина залишається надійною фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть!