Дата: 08.07.2020 12:57

про оприлюднення регуляторного  акта – проекту рішення  Вертіївської сільської ради  Ніжинського району Чернігівської  області про затвердження     Положення «Про  порядок  продажу земельних ділянок комунальної власності  несільськогосподасрького призначення  розташованих в межах населених пунктів сільської ради під об»єктами нерухомого майна  що перебувають у власності  фізичних або юридичних осіб ».

Вертіївською сільською радою розроблено проект  рішення  «Про  затвердження Положення про порядок продажу земельних ділянок комунальної власності  несільськогосподасрького призначення  розташованих в межах населених пунктів сільської ради під об»єктами нерухомого майна  що перебувають у власності  фізичних або юридичних осіб  », метою якого є надходження додаткових коштів до сільського бюджету і використання на:

-капітальні видатки щодо соціально-економічного розвитку населеного пункту с.Вертіївка,

- будівництво, капітальний ремонт та реконструкцію об’єктів соціально-культурної сфери та ЖКГ,

- будівництво газопроводів і газифікацію населеного пункту,

- інші заходи, пов’язані з розширеним відтворенням.

Проект даного рішення  розроблено відповідності до Земельного кодексу України, Цивільного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та інших актів чинного законодавства, регулює порядок продажу земельних ділянок, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, що є власністю громадян, фізичних осіб-підприємців, юридичних осіб.

Поштова адреса розробника регуляторного акта:

16624, Чернігівська область, Ніжинський район, с. Вертіївка,  вул.Леніна, 126.

З метою одержання  зауважень та пропозицій електронну версію проекту регуляторного акту та відповідно аналізу регуляторного впливу розміщено на інформаційному  стенді Вертіївської сільської ради.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 1 місяця з  дня оприлюднення проекту регуляторного  акта та відповідного аналізу регуляторного  впливу.

Зауваження та пропозиції у друкованому або електронному вигляді слід надсилати на адресу: 16624,Чернігівська область,  Ніжинський  район, с. Вертіївка ,  вул. Леніна, 126.