Виборчий процес стартував

Дата: 07.09.2020 16:52

На виконання вимог Виборчого Кодексу України та Постановою Верховної Ради України від 15 липня 2020 року №795-ІХ «Про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році», постанови ЦВК від 8 серпня 2020 року № 163 “Про Календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року” Вертіївська сільська територіальна виборча комісія оголосила про початок виборчого процесу чергових виборів депутатів Вертіїівської сільської ради з 5 вересня 2020 року.

На підставі частини третьої статті 201 Виборчого кодексу України Вертіївська сільська виборча комісія 6 вересня 2020 року утворила 8 багатомандатних виборчих округів з виборів депутатів Вертіївської сільської ради(Постанова №7).

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Вертіївськасільськатериторіальнавиборчакомісія

Ніжинського району Чернігівськоїобласті

ПОСТАНОВА

с.Вертіївка

«06» вересня 2020 року 7

Про утворення багатомандатних виборчих округів на виборах депутатів
Вертіївської сільської ради 25 жовтня  2020 року, встановлення їх меж та присвоєння їм порядкових номерів

Відповідно до пункту 1 частини першої статті 196, частини другої-третьої статті 197, статті 199, частини першої, пункту 2 частини другої статті 206, частини третьої статті 232 Виборчого кодексу України, розділу 4 Роз’яснення щодо утворення виборчих округів для організації і проведення місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 28 серпня 2020 року 204, пункту 1.1, 3.3-3.5 Порядку інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 25 серпня 2020 року 200, беручи до уваги відомості, подані Відділом ведення Державного реєстру виборців Ніжинської районної державної адміністрації, від 1 вересня 2020 року, Вертіївська сільська територіальна виборча комісія постановляє:

• Встановити виходячи з відомостей Відділу ведення Державного реєстру виборців Ніжинської районної державної адміністрації, що загальний склад (кількість депутатів) Вертіївської сільської ради становить 22 депутати.
  • Визначити орієнтовну кількість багатомандатних виборчих округів з виборів депутатів Вертіївської сільської ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року – 7(сім) багатомандатних виборчих округів.
  • Виходячи з відомостей Відділу ведення Державного реєстру виборців Ніжинської районної державної адміністрації про те, що кількість виборців, які мають право голосу на виборах Вертіївської сільської ради, становить 7077(сім тисяч сімдесят сім) виборець, визначити, що орієнтовна середня кількість виборців, що припадає на кожний мандат Вертіївської сільської ради, становить 322 виборці.
  • Визначити кількість багатомандатних виборчих округів з виборів депутатів Вертіївської сільської ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року – 8(вісім) багатомандатних виборчих округів.
  • Утворити багатомандатні виборчі округи з виборів депутатів Вертіївської сільської ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року, визначити їх межі та присвоїти їм порядкові номери згідно з додатком.
  • Встановити таку кількість мандатів, що розподіляються на кожному багатомандатному виборчому окрузі з виборів депутатів Вертіївської сільської ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року:
  • БВО 1 - 3 мандати,
  • БВО 2 - 3 мандати,
  • БВО 3 - 3 мандати,
  • БВО 4 - 2мандати,
  • БВО 5 - 3 мандати,
  • БВО 6 - мандати.
  •  БВО 7 - мандати.
  • БВО 8 - 2 мандати.

• Цю постанову вивісити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів комісії у терміни і у порядку, визначеному частиною четвертою статті 37 Виборчого кодексу України, а також оприлюднити на веб-сайті Вертіївської сільської ради відповідно до частини четвертої статті 23, частини восьмої статті 199 Виборчого кодексу України.
  • Копіюцієї постанови на паперовому носії надіслати Центральній виборчій комісії відповідно до п.1.1 Порядку інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 25 серпня 2020 року 200.
  • Поінформувати Центральну виборчу комісію про номери багатомандатних виборчих округів з виборів депутатів Вертіїівської сільської ради, описїх меж, орієнтовну кількість виборців, кількість депутатських мандатів, що розподіляються в окрузі, за формою 12 згідно з Додатком 12 Порядку інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісіївід 25 серпня 2020 року 200.
  • Надіслати Відомості про утворення територіальних виборчих округів з виборів депутатів Вертіївської сільської ради за формою 12 згідно з Додатком 12 Порядку інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 25 серпня 2020 року 200, Відділу ведення Деражавного реєстру виборців Ніжинської районної державної адміністрації для подальшого надсилання Центральній виборчій комісії.

Місцеві вибори, чергові вибори депутатів сільських, селищних, міських рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року

(вид, назва місцевих виборів та дата їх проведення)

Відомості про утворення

багатомандатних виборчих округів з виборів депутатів