Вертіївка відсвяткувала День села

Дата: 29.06.2016 16:00

26 червня 2016 року Вертіївку переповнював святковий настрій. На цей день випало святкування Дня села та Дня молоді, крім того це відбувалося напередодні Дня Конституції України, тому свято вийшло потрійним. Святкування розпочалося об 11.00 годині на стадіоні села Вертіївка, і тривало до пізнього вечора. Урочиста частина була відкрита на веселій музичній ноті і продовжилася урочистими привітаннями сільського голови, заступника голови сільської ради та гостей свята. Крім того відбулося вручення подяк та грошових нагород учасникам АТО, а також дипломів Вертіївським активістам і талантам.

Цього святкового дня на стадіоні жителі Вертіївської громади та гості  мали змогу насолодитися  чудовим  концертом та стилізованим театральним дійством, взяти участь у безпрограшній лотереї, яка викликала неабиякий ажіотаж,  спортивних змаганнях,  розважальних конкурсах та караоке.  Для найменших гостей свята був організований іграшковий майданчик та веселі каруселі. Крім того була виставка майстрів народних ремесел, і гості свята мали змогу придбати їхні вироби. Завершенням свята була дискотека.

Святкування Дня села у Вертіївці залишило у гостей та учасників заходу  незабутні враження та яскраві фото.

Тож, зі святом рідне село!!!!!