До уваги жителів Вертіївської ОТГ!

Дата: 15.01.2018 16:02

З метою збереження меліоративних систем і мереж водопостачання, забезпечення використання їх за призначенням та запобігання їх розкраданню Вертіївська сільська рада Ніжинського району звертається до населення з проханням бережно ставитись до міліоративних систем та повідомляти про випадки розкрадання та пошкодження міліоративних систем на території сіл Вертіївської сільської ради:

село Вертіївка, село Яблуневе, село Бобрик, село Низи, село  Каблуки, село  Хомине, село Титівки, село Халявки, село Кардаші, село Юність, село Мала Кошелівка повідомляти Вертіївську сільську раду за адресою: вул. Миру, буд. 126, с. Вертіївка, Ніжинський район, Чернігівська обл., загальний відділ організаційно–кадрової роботи, тел. (04631)68172.

Вертіївська сільська рада закликає дотримуватись  Закону України «Про меліорацію земель» та нагадує про адміністративну та кримінальну відповідальність у разі порушення Закону.