XVI чергова сесія Вертіївської сільської ради VII скликання

Дата: 12.12.2016 16:02

09 грудня пройшла чергова 16 сесія Вертіївської сільської ради 7 скликання. Присутніми були 16 депутатів із 22, а також сільський голова Мороз І.Г. та представники виконавчого апарату сільської ради.

Оскільки напередодні, 7 грудня, країна святкувала День самоврядування, то депутатів перед початком засідання чекало музичне привітання від аматорського колективу «Любисток» та грамоти  від сільського голови за особистий внесок та плідну працю на користь громади.

Після привітань та подяки голови сільської  ради – до розгляду питань відповідно порядку денному.

засідання 16 сесії сільської ради 7 скликання:

1.Про внесення змін  до рішення  2 сесії сільської ради 7 скликання  від 30.12.2015 року «Про сільський бюджет на 2016 рік».

2. Про придбання шкільного автобуса.

3. Про  придбання  металевого каркасу для  базарної  площі в селі Мала Кошелівка .

4. Про створення місцевої пожежної охорони та затвердження Положення про місцеву пожежну охорону.

5.Про Програму  забезпечення  пожежної безпеки населених пунктів  Вертіївської сільської ради на 2017 рік.

6. Про  Програму соціального захисту населення Вертіївської сільської ради  на 2017-2020 роки .

7. Про Порядок перевезення  приватним автотранспортом  пільгових категорій громадян та відшкодування  витрат  за надані послуги.

8.Про Програму допризовної підготовки , військово-патріотичного виховання , призову громадян України на строкову  військову службу та виконання заходів з мобілізації у 2017-2020 роках.

9. Про Програму енергозбереження та енергоефективності у навчальних закладах  Вертіївської територіальної громади  на 2017 рік.

10. Про Програму «Відпочинок та оздоровлення дітей  Вертіївської територіальної громади  на 2017 рік»

11. Про Програму розвитку та удосконалення  організації харчування в навчальних закладах Вертіївської територіальної громади  на 2017 рік.

12. Про земельні питання .

13. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень   сільського голови.

Фото без описуФото без опису

Щодо всіх питань, що були винесені на порядок денний, були ухвалені рішення. Поточна сесія була плідною для потреб громади. Ухвалили придбати пожежну машину та шкільний автобус. Велику частину бюджету повинні виділити на потреби навчальних закладів Вертіївки (школа та садочок). З метою енергозбереження будівля школи потребує ремонту, тож найближчим часом будуть проведені роботи з перекрівлі основної будівлі школи, ремонт початкової школи та обладнання майданчика на подвір’ї. Будівля садочку потребує зовнішнього ремонту та заміни вікон, на що будуть виділені кошти.

Учасники сесії обговорили всі питання, які планували, прийняли багато рішень на користь громади. Депутатський корпус, працівники сільської ради на чолі з головою І.Г Морозом домовилися працювати злагоджено та плідно на подальший розвиток громади, кожного її закладу, установи та на забезпечення гідного життя кожного її  мешканця.Фото без опису