Народний депутат Олександр Кодола підтримує Вертіївську ОТГ

2017 року Вертіївська громада поповнилася об’єктами, що подарував народний депутат.

«Допомога місцевим громадам – пріоритет моєї діяльності. У 2017 році за моєї ініціативи на підтримку громади, на розвиток її інфраструктурних проектів виділено 638  тис. грн.  з фонду соціально-економічного розвитку», - зазначив народний депутат.

Для Вертіївської сільської територіальної громади придбали: спортивний майданчик (100 тис. грн.); проектор і комплектуюче для Вертіївської ЗОШ (100 тис. грн.); обладнання для облаштування місць відпочинку (100 тис. грн.); зупинковий комплекс (190 тис. грн.); велопарковки (48 тис. грн.) та інше.

Вертіївський сільський голова Ігор Мороз від імені громади висловлює вдячність народному депутатові Олександрові Кодолі за підтримку та допомогу.