Шановні жителі громади!

1 жовтня День ветеранів та людей похилого віку. Цей день - символ єдності поколінь, прекрасна можливість висловити слова вдячності  за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю на благо нашої держави, доброту і мудрість.

Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося нашим ветеранам та людям похилого віку пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які вони пронесли через все своє життя. Бути їхніми послідовниками – велика честь і відповідальність.

Їхня прац - подвиг, ставлення до людей– це приклад для наслідування сучасній молоді.

Нехай ця осіння пора, в яку вони вступили, буде світлою й ласкавою, наповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких!