З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 06.12.2016 16:46

З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!

7 грудня вся країна святкує День місцевого самоврядування. Це професійне  свято нашої громади, яка однією з перших долучилася до всеукраїнської реформи децентралізації. Ми щиро прагнемо зробити наші села багатими і щасливими. Зміни на краще в житті селян бачимо вже сьогодні  і працюємо задля розвитку та процвітання нашої громади.

Хотілося б від усього серця побажати всім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їх потреби та інтереси, міцного здоров’я, щастя й непохитної віри у щасливе майбутнє України. Нехай день 7 грудня об’єднає у спільному прагненні зробити наші міста, села і всю Україну щасливими й багатими. Нехай цей урочистий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя українського народу.

З повагою, сільський голова І.Г. Мороз.Фото без опису