Шановні жителі Вертіївської громади!

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх українських вояків, які беруть участь у війні на сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Низький уклін тим бійцям, які під час проведення антитерористичної операції продемонстрували усьому світу, що здатні захистити державу, зберегти життя громадян.

У цей день бажаю всім нам віри та сили духу, успішних реалізацій усіх цілей! Нехай пролиті у важкі часи сльози назавжди залишаються в минулому, а в кожній родині панує спокій та радість! Миру всім нам!

Слава Україні! Слава її Героям!

Вертіївський сільський голова

Ігор Мороз