Тимчасовий графік на період карантину

Дата: 24.09.2020 09:02

З метою попередження розповсюдження короновірусної інфекції COVID-19 у службі зайнятості встановлено новий тимчасовий порядок обслуговування клієнтів з урахуванням рівня епідемічної ситуації.

Порядком передбачено, що у регіоні «червоного» рівня епідемічної небезпеки, до якого відноситься і Ніжин, реєстрація осіб, які шукають роботу, проводиться шляхом подання особами відповідних заяв (про надання статусу та призначення допомоги по безробіттю) через портал державних послуг «Дія» з підтвердженням кваліфікованим електронним підписом.

Для цього необхідно:

1) авторизуватись у кабінеті користувача за допомогою електронного підпису, електронної системи ідентифікації Bank ID чи Mobile ID;

2) заповнити  онлайн-анкету, питання якої визначатимуть перелік документів (ідентифікаційний номер, паспорт, документи про освіту, трудова книжка тощо);