За пенсією – в Інтернет

Дата: 29.10.2020 09:56

Нещодавно Пенсійний фонд України запровадив нові електронні послуги – автоматичне призначення пенсії, пенсійний калькулятор, мобільний додаток та електронні трудові книжки. Зважаючи на сучасні обставини, онлайн-сервіси – це найефективніший варіант доступу до комплексу послуг, які  людина може отримати швидко, не покидаючи домівку.

Все більше жителів області віддають перевагу дистанційному вирішенню пенсійних питань. Відтепер такі послуги доступні мешканцям Чернігівщини.

З початку запровадження сервісу «Автоматичне призначення пенсії», призначено пенсії 111 особам. Найактивнішими користувачами цієї послуги є жителі Чернігова, Ніжина та  Прилук.

Усього на вебпортал ПФУ по області надійшло та опрацьовано більше 4,4  тис. звернень щодо оцифрування трудових книжок. Майже 8 % від загальної кількості отриманих сканкопій, отримано безпосередньо від застрахованих  осіб. Решта - від страхувальників: 536 страхувальників надали 4050 сканкопій трудових книжок (92% від загальної кількості) для оцифрування.

Найбільша кількість надійшла від таких підприємств:

- ДП “Корюківський лісгосп” (306),

-         ПАТ “Слов’янські шпалери” (221),

- КНП Н.-Сіверська центральна первинна медико-санітарна допомога  70

- Комунальна установа Н.-Сіверський районний центр обслуговування закладів освіти 110

- КНП Н.-Сіверська районна лікарня І.В.Буяльського  150.

Пресслужба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області