Профілактичний рейд «Діти вулиці»

Дата: 24.11.2020 10:09

20 листопада 2020 року Служба у справах дітей Вертіївської сільської ради спільно з Центром надання соціальних послуг Вертіївської сільської ради та сектором ювенальної превенції Ніжинського ВП ГУНП в Чернігівській області провели рейд «Діти вулиці» у селах Вертіївка, Титівки, Велика Кошелівка, Дуболугівка. Головна мета рейду - попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї, попередження нещасних випадків серед дітей.

Під час проведення рейду обстежено умови проживання у 6 сім’ях, де виховується 14 дітей. З батьками проведено профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, дотримання санітарно-гігієнічних норм у житлових приміщеннях, а також, посилено увагу на дотриманні правил безпеки під час обігрівання будинків пічним опаленням та електрообігрівачами. За невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей інспектором ювенальної превенції Ніжинського ВП ГУНП в Чернігівській області було складено чотири адміністративні протоколи на батьків за порушення вимог статті 184 КУпАП.