Новорічна рукавичка Діда Мороза

Дата: 24.12.2020 14:12

Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням.

Сьогодні, 22 грудня 2020 року у групі раннього віку «Зернятко» Вертіївського дошкільного навчального закладу «Колосок» Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області відбувся святковий ранок «Новорічна рукавичка Діда Мороза».

На гостину до малят завітав сніговичок, чарівниця Зима та  Дід Мороз.  Цікавий  сценарій, музичний супровід, казкові гості та солодкі подарунки створили святкову атмосферу, забезпечили святковий настрій та залишили чудові враження малятам.

Діти із захопленням декламували вірші, весело танцювали та приймали участь в іграх.

Захопленню не було меж. Та найголовніше, кожна дитина відчула радість отримуючи подарунок особисто з рук Діда Мороза та чарівниці Зимоньки.  Спонсором свят стали працівники «ТОВ НІЖИН-АГРО» (директор  І.О.Кобижча).

Новорічне свято залишило у серцях дітей радісний настрій, веселощі та спогади на цілий рік.