Різдвяний передзвін

Дата: 15.01.2021 09:43

14 січні 2021 року в Вертіївському дошкільному навчальному закладі «Колосок» відбулася розвага «Різдвяний передзвін». Вихователі старших груп «Калинка» та «Дзвіночок» Олена Передня та Ірина Назаренко стали господинями світлиці, в якій проходило святкове дійство.

На вишитій скатертині випечена в печі духмяна паляниця, щедра кутя, запалена свічка для вшанування пам’яті пращурів.

Вітали та величали гостинних господарів зі святом колядники, що прийшли із зорею, яка символізує зірку, що вказує шлях до печери, де народився Ісус. Віншували господарів оселі та гостей діти-янголята – символи радості та добра. Додали веселого настрою всім присутнім хитра циганка зі своєю сірою козою, а хлопці-засівальники побажали в Новому році всім щастя, здоров’я, багатства  та  гарного врожаю.

Господарі щиро дякували гостям, пригостили всіх смачною кутею та обдарували солодощами.