Увага!!! До 150-річчя від дня народження Лесі Українки Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана пропонує виставку “Плеяда Лесі Українки”

Дата: 22.02.2021 16:42

До 150-річчя від дня народження Лесі Українки Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана пропонує виставку “Плеяда Лесі Українки”.

На виставці будуть представлені твори друкованої графіки з колекції музею, виконані відомими українськими митцями В.Лопатою, М.Дерегусом, Г.Малаковим, А.Чебикіним, М.Жуком, Н.Лопуховою, А.Базилевичем. Це ілюстрації до творів письменниці, а також портрети І.Франка, М.Коцюбинського.

Експозиція зацікавить не лише прихильників літературного доробку Лесі Українки, вона сподобається поціновувачам друкованої графіки, яка представлена у найпоширеніших техніках високого, плоского й глибокого друку – ліногравюра, ксилографія, літографія, офорт.

Відкриття 25.02.2021 року у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана (вул. Музейна, 6).

Початок о 15:00.

Виставка триватиме до 18 травня 2021 року.

Куратор виставки – Олена Ісаченко.

Деталі – за тел.: 0462-611573, або на сторінках музею у соцмережах.

Відео з відкриття – на сторінці музею https://www.facebook.com/galaganmuseum.art/.

#galagan_art_museum

Ми надихаємо!

Просимо дотримуватися обмежень, встановлених у зв’язку з карантином