Привітання голови Вертіївської територіальної громади з нагоди 8 Березня!

Дата: 05.03.2021 15:08
Кількість переглядів: 1988

ДОРОГІ ЖІНКИ!

Прийміть найщиріші вітання зі святом любові та краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Це свято є символом усього, що є в світі найсвітлішого – добра, кохання, радості та тепла. Адже жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

Віки і тисячоліття світової історії осяяні вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. І тільки завдяки вашій життєвій силі, насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі.

Хай буде більше посмішок на ваших обличчях і безхмарних весняних днів у житті! Зичу, щоб у кожній жіночій долі, і не тільки у святкові дні, було сонячно і затишно. Нехай надійною опорою для вас буде родина, а  кожен прийдешній день ви зустрічали з  впевненістю.

Міцного здоров’я вам, щастя, нев’янучої молодості і краси, надії і добра!

З повагою голова

Вертіївської ТГ                                                            Федір ЛОЗЯН