9 травня в с. Черняхівка відбувся мітинг-реквієм присвячений Дню пам'яті та примирення, та Дню перемоги

Дата: 14.05.2021 00:18

9 травня в с.Черняхівка відбувся мітинг-реквієм присвячений Дню пам'яті та примирення, та Дню перемоги.

Захід розпочався поминальною панахидою по загиблим у Другій світовій війні, яку провели Митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент та владика Ладанський Феодосій. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих. У супроводі мелодії "Плакала калина" жителі Липоворізького старостинського округу та гості поклали квіти до обеліску Слави воїнам-визволителям с.Черняхівки. З привітаннями до учасників мітингу звернувся голова Вертіївської сільської ради Лозян Федір Миколайович, староста Липоворізького старостинського округу Нікітко Микола Андрійович, голова Ніжинської РДА Ковтун Григорій Костянтинович, голова ради ветеранів Вертіївської ОТГ Зоценко Марія Семенівна. В програмі взяли участь вихованці Вертіївської школи мистецтв Черняхівської філії та Липоворізької філії, художні керівники аматорського колективу "Любисток" Вікторія Даценко та Інна Малаш. Захід пройшов за підтримки депутата Вертіївської сільської ради Сутули Олексія та мецената Віталія Сутули.