Вдягни свою чудову вишиванку,Відчуй в ній ласку і душі тепло.

Дата: 20.05.2021 16:43

20 травня 2021 року  в Вертіївській сільській раді пройшов святковий концерт з нагоди Дня вишиванки. Голова Вертіївської сільської ради Федір Миколайович Лозян привітав всіх присутніх з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки. Побажав, щоб українська вишиванка щодня охороняла, благословляла на щасливе життя, на служіння Україні та об'єднала українців по всьому світу.

В святковому концерті взяли участь аматорський колектив «Любисток» Бобрицького сільського клубу Вертіївської сільської ради. Художні керівники Вікторія Даценко та Інна Малаш. Вихованці Черняхівської філії Вертіївської школи мистецтв по класу «сольний спів», викладач Юлія Солдатенко, вихованці Липоворізької філії Вертіївської школи мистецтв по класу «сольний спів», викладач Наталія Нещерет. А також заслужений діяч естрадного мистецтва України  Олександр Залозний.