Річну фінансову звітність разом з аудиторським звітом, яка підлягає оприлюдненню, платник може надіслати через Електронний кабінет

Дата: 26.05.2021 09:14

Платник податку, який зобов’язаний оприлюднювати річну фінансову звітність та річну консолідовану фінансову звітність разом з аудиторським звітом через приватну частину Електронного кабінету має можливість надіслати до контролюючого органу у строк не пізніше 10 червня року, наступного за звітним:

річну фінансову звітність у форматі XML за допомогою режиму «Введення звітності»;

аудиторський звіт разом із супровідним листом у форматі pdf (обмеження 2 МБ) за допомогою режиму «Листування з ДПС».

Детальніше, на Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі ДПС України (категорія питання 102).

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області