Міжнародний день захисту дітей!

Дата: 03.06.2021 09:33

З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей Вертіївська сільська рада провела онлайн-конкурс дитячих малюнків на тему: «Громада майбутнього очима дітей», в якому прийняли участь 31 дитина з Вертіївської територіальної громади. Автори робіт, які перемогли у конкурсі були визначені за кількістю вподобань на сторінці Фейсбук Вертіївської громади у трьох вікових категоріях. У віковій категорії до 8 років 1 місце посіла Іващенко Поліна (с. Черняхівка), 2 місце –  Рева Поліна (с. Вертіївка), 3 місце –  Сотник Денис (с. Велика Кошелівка). Призові місця вікової категорії 9-13 років: 1 місце – Піторацька Карина (с. Вертіївка), 2 місце –Ілляшенко Вероніка (с. Липів Ріг), 3 місце – Науменко Евіліна (с. Стодоли). У віковій категорії 14-17 років були представлені два малюнки, які і зайняли призові місця: 1 місце– Суярко Андрій(с.Вертіївка), 2 місце – Абрамов Ярослав (с. Вертіївка). Вітаємо переможців та щиро дякуємо всім учасникам конкурсу. Бажаємо кожній дитині реалізувати свої таланти та втілювати свої мрії в життя.

Також, з нагоди свята, Вертіївська сільська рада привітала дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах (39 дітей) подарунками.

Бажаємо усім діткам щасливого безтурботного дитинства, добра, тепла та здоров’я! Нехай здійсняться ваші мрії!