Дорога в нікуди

Дата: 16.06.2021 09:04

Нелегальна трудова міграція за кордон - досить поширене явище нашого суспільства. Дорога в нікуди - так ще називають його.

У бажанні заробити достойні гроші людина часто не замислюється про наслідки роботи за кордоном без належного оформлення. Усвідомлення усієї складності ситуації приходить у кризовий момент невиплати заробленого, хвороби без можливості на підтримку зі сторони страхових фондів, оформлення пенсії. Про це та ще про інші негативні наслідки нелегального працевлаштування як за кордоном, так і в Україні йшла мова на семінарі для безробітних "Ризики нелегальної трудової міграції". До участі у семінарі долучилися фахівці Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги : заступник директора Іванова Олена та головний спеціаліст Пабат Ольга.