Вертіївській сільській територіальній громаді виділять понад 1 мільйон гривень

Дата: 01.07.2021 17:17

Розпорядженням Кабінету Міністрів України №622-р від 09.06.2021 року  затверджено розподіл коштів інтернет-субвенції для 670 громад на загальну суму 483,8 мільйона гривень для реалізації проєкту «Інтернет-субвенція».

Вертіївській сільській територіальній громаді виділять понад 1 мільйон гривень для підведення до 10 населених пунктів оптичного інтернету. Зокрема: с. Березанка, с. Мала Кошелівка, с. Велика Кошелівка, с. Заньки, с. Черняхівка, с. Дуболугівка, с. Колісники, с. Мильники, с. Кукшин, с. Стодоли.

Проєкт матиме значний соціальний ефект, адже завдяки йому вже цього року жителі Вертіївської громади отримають можливість вперше підключитися до оптичного інтернету.

Проте, для цього необхідно отримати гроші з держбюджету, потім провести публічну закупівлю, після чого провайдери почнуть розбудовувати мережу.

Соціальні заклади, підключені за кошти субвенції (школи, дитсадки, сільські клуби, будинки культури, бібліотеки, медичні заклади), отримають безкоштовний швидкісний інтернет до кінця 2022 року.