Вертіївська громада
Чернігівська область, Ніжинський район

ОГОЛОШЕННЯпро проведення конкурсу з відбору виконавців послуг з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності, яка підлягає продажу

Дата: 09.08.2021 15:23
Кількість переглядів: 351

1. Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості земельної ділянки з метою передачі її у приватну власність шляхом продажу власнику нерухомого майна, що знаходиться на ній.

Фото без опису

2.  Дані про земельну ділянку:

Чернігівська обл., Ніжинський район, с. Вертіївка вул. Київська,19 кадастровий номер: 7423381900:01:004:0027цільове призначення - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

3. Умови конкурсу:

3.1 Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “На конкурс з відбору виконавця послуг з оцінки земельної  ділянки” із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.    У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

3.2 Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт.

3.3 Обов’язкові умови конкурсу:

-   термін виконання робіт не більше 30 днів;

- надання інформації щодо кількості звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок, що складені за попередні 24 місяці.

4. Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:

- заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг оцінки земель, за формою згідно з додатком 1 до  Порядку;

- копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента - фізичної особи - підприємця);

- згода на обробку персональних даних (додаток 2 Порядку) (для претендента  фізичної особи - підприємця);

- копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);

- копія(ї) ліцензії(й);

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки;

- проект завдання на виконання послуг з виконання робіт, у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

5.Строк подання конкурсної документації:  до 15.00   25.08.2021

6.Поштова адреса, за якою подаються документи: виконавчий комітет  Вертіївської сільської ради, вулМиру126с.Вертіївка Ніжинський район  Чернігівська  область,  16624, тел. (04631) 6-81-72, моб. 097-586-2152.

7. Інформація про проведення конкурсу: конкурс з відбору виконавців послуг з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності відбудеться 30.08.2021 об 11.00     в приміщенні  виконавчого комітету Вертіївської сільської  ради, вул. Миру,126, с.Вертіївка Ніжинський район  Чернігівська  область,  16624, тел.(04631) 6-81-72, моб. 097-586-2152.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь