Інформаційна довідка щодо результата визначення переможця для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки на конкурентних засадах

Дата: 02.09.2021 12:34

Рішенням виконавчого комітету Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області  від  31 серпня 2021року № 117 затверджено протокол №2 від 30 серпня 2021року засідання комісії з питань визначення переможця для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянкинесільськогосподарського призначення, що підлягає продажу за адресою  вул.Київська,19 с. Вертіївка Ніжинського району Чернігівської області.

Комісією з питань визначення переможця для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки на конкурентних засадах було проаналізовано підтверджуючі документи,  довідки по зазначеній   земельній ділянці та за результатами набраних балів конкурсних пропозицій кожного з учасників, переможцем визначеноПриватне підприємство «Десна-Експерт-М».

Відділ житлово-комунального господарства,

архітектури, містобудування,благоустрою та