Серпнева конференція освітян

Дата: 02.09.2021 16:27

26 серпня 2021 року відбулися урочистості освітян Вертіївської ТГ з нагоди 30-ї річниці незалежності України. З вітальним словом виступив сільський голова Федір Лозян, який вручив нагороди Вертіївської сільської ради педагогічним працівникам Вертіївського дошкільного навчального закладу «Колосок»  – вихователю-методисту Аллі Андрушко та керівнику гуртка «Барвисті пальчики» Інні Гасановій.

Начальник відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Вертіївської сільської ради Людмила Савченко вручила Почесні грамоти Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації Яні Проценко, директору Вертіївського дошкільного навчального закладу «Колосок», та   Наталії Тимченко, учителю початкових класів Черняхівської гімназії. Грамотами відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Вертіївської сільської ради за сумлінну педагогічну діяльність, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди 30-ї річниці незалежності України нагороджені Алли Науменко, директор Великокошелівської гімназії, Ірина Красновид, учитель початкових класів Вертіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.П.Кирпоноса, Наталія Дронь, педагог-організатор Вертіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.П.Кирпоноса, Анастасія Журавська, вихователь Вертіївського дошкільного навчального закладу «Колосок». Вітали піснею педагогів  Аня Рибецька, вихованка Вертіївської філії Вертіївської школи мистецтв (викладач Анна Луценко) та Аліна Глущенко, вихованка Черняхівської філії Вертіївської школи мистецтв (викладач Юлія Солдатенко).

Начальник відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Вертіївської сільської ради Людмила Савченко виступила перед присутніми із доповіддю «Система освіти Вертіївської територіальної громади: зміни та здобутки». Головний спеціаліст відділу інституційного аудиту Управління державної служби якості освіти в Чернігівській області Наталія Косенко привітала всіх з початком нового навчального року та 30-ю річницею незалежності України, розповіла про розбудову внутрішньої системи якості освіти та передала в подарунок книгу «Абетка для директора».

Поділилася досвідом роботи  з розбудови внутрішньої системи якості освіти директор Вертіївського дошкільного навчального закладу «Колосок» Яна Проценко.

Голова первинної профспілкової організації Вертіївської територіальної громади профспілки працівників освіти і науки України Інга Чеботаєва присутніх керівників, педагогічних працівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти Вертіївської ТГ, голів первинних профспілкових організацій закладів освіти та побажала успіхів у роботі, нових здобутків. Директор комунальної установи «Вертіївський інклюзивно-ресурсний центр» Лідія Антонова ознайомила із напрямками роботи центру.

Привернула увагу присутніх виставка робіт учнів Вертіївської школи мистецтв (директор Анжела Константиненко) та Черняхівської гімназії (учитель Наталія Тимченко). Працівники Вертіївської сільської публічної бібліотеки представили роботи дітей громади та виставку книг з нагоди Дня Державного прапора та 30-ї річниці незалежності України.