78-річниця визволення села Вертіївка

Дата: 15.09.2021 16:18

78 років тому, у вересні 1943 року, землі нашої громади було звільнено від фашистських загарбників, але й сьогодні ми з теплом і любов’ю згадуємо подвиг захисників та визволителів нашого краю.

15 вересня  відповідальний секретар президії Ніжинської районної ради ветеранів Зоценко М.С., староста Липоворізького старостинського округу Нікитко М.А., працівники Вертіївської сільської ради Булах Ю.О. та соціальний працівник ЦНСП Суярко А.А., привітали солдатських вдів з Днем визволення села  та вручили подарунки.

В цей день ми низько вклоняємось і висловлюємо слова глибокої вдячності і  шани солдатським вдовам Вертіївської громади: Басамиці Ніні Іванівні, Зоценко Тетяні Григорівні, Мельниковій Ганні Павлівні, Кочерзі Любові Миколаївні.