Нова техніка на потреби громади

Дата: 06.10.2021 16:01

Сьогодні до Вертіївської громади приїхав новенький трактор, на закупівлю якого не витрачено і копійки із сільського бюджету.

За сприяння народного депутата України Валерія Зуба із державного бюджету були виділені кошти на придбання комунального транспорту та обладнання. І от 6 жовтня представнику КП «Альянс» Сергію Серновцю був переданий трактор «Білорус». І це лише початок. Адже згідно субвенції, трактор – це не єдиний транспорт, який передбачений  на потреби громади. Ідеться про ще кілька одиниць техніки та обладнання до неї.

Оскільки Вертіївська територіальна громада за останній рік значно збільшилась і розширилась, збільшення одиниць комунальної техніки надзвичайно актуальне.  А жителі усіх населених пунктів громади матимуть змогу отримувати послуги комунального підприємства вчасно та якісно.