Швидкісний інтернет – у кожне село громади

Дата: 08.10.2021 16:21

Кілька місяців тому на сайті Вертіївської громади ішлося про те, що нашій громаді виділять понад 1 мільйон гривень для підведення до 10 населених пунктів оптичного інтернету. Протягом усього цього часу велася робота з реалізації цього проєкту. Саме завдяки заступниці сільського голови Оксані Костюк стало можливим головне - отримати гроші з держбюджету, адже необхідно  довести, обґрунтувати  чому саме наша громада потребує державних коштів.  Потім шляхом відкритих торгів  провели публічну закупівлю, визначено переможця, який  уже розпочав роботу. І от - найвіддаленіші села Вертіївської громади матимуть доступну мережу інтернет.

Реалізація проекту  дасть змогу підключення оптичного  інтернету до 35 закладів соціальної сфери нашої громади, серед яких школи, дитячі садочки, сільські клуби, бібліотеки, відділення МПО,віддалені робочі місця адміністраторів ЦНАП.

Сьогодні жителі Березанки та Малої  Кошелівки могли спостерігати, як на території  їхніх сіл вже розпочали   прокладати оптоволоконний  кабель для подальшого підключення швидкісного оптичного інтернету, яким вони матимуть змогу користуватися у вищезгаданих закладах.