Вертіївська громада злізла з газової голки!

Дата: 12.10.2021 10:48

Питання чи підключать соціальні установи до газу та якою буде ціна на нього для Вертіївської територіальної громади – більше не питання.

На днях села Березанка та Липів Ріг, соціальні установи яких залежали від централізованого газопостачання, перейшли на тверде паливо. У дитячому садочку, фельдшерсько-акушерському пункті та сільській раді села Липів Ріг та в адміністративній будівлі села Березанка, де розміщені і клуб, і ФАП, і сільська рада, було замінене газове топливне обладнання на нові сучасні твердопаливні котли.

Використання таких котлів є, по-перше, набагато вигіднішим економічно для громади. Адже регулярно по селам громади  проводяться роботи із благоустрою населених пунктів – обпилювання аварійних, самосійних дерев. У подальшому ця деревина використовується  як паливо для установ.

По-друге, зникне залежність від непередбачуваних підвищень цін на газ. А по-третє, просто перестанемо годувати російський газпром.

І вже цього року опалювальний сезон в установах громади розпочнеться вчасно і якісно.