«Рідна земле моя, ти козацькою славою щедра!»

Дата: 13.10.2021 14:46

Саме під такою назвою пройшов концерт до Дня Українського козацтва у Вертіївській громаді. На свято були запрошені учасники бойових дій АТО/ ООС.

Від імені громади  висловив слова вдячності захисникам України сільський голова Федір Лозян. Для них сьогодні побажання міцного здоров’я, невичерпної енергії, добробуту і незламності духу.

У цей день лунали пісні у виконанні всіма улюбленого аматорського колективу «Любисток». Дівчата порадували запальними  композиціями та відомими піснями в сучасній обробці. А також викладачі Вертіївської школи мистецтв Володимир Коцюба та Олександр Кушенко, які окрім кількох вокальних номерів запалили публіку інструментальною варіацією української пісні на електрогітарі та баяні.

Доповнила атмосферу свята тематична виставка «Козацькому роду нема переводу», створена вихованцями Вертіївської, Липоворізької та Кукшинської філій Вертіївської школи мистецтв».