З Днем Українського козацтва! З Днем захисників і захисниць України!

Дата: 13.10.2021 15:37

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисників і захисниць України.

Перш за все хочемо привітати  і подякувати чоловікам і жінкам, які зараз знаходяться на сході нашої країни, та прямо в ці хвилини боронять її землі від загарбників. А також  привітати усіх жителів нашої громади,  які непохитні у своїх патріотичних поглядах, які роблять чесно і  віддано свою роботу, які прививають дітям любов і повагу до Батьківщини, які поважають кожну окрему людину у своїй державі, поважають закони і знають свої права у цій країні, -  з нашим національним святом! Кожен з нас – захисник своєї країни.

Тож цього дня помолімося за наших захисників на передовій, а також побажаймо усім здоров’я і довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди, радості і добра, впевненості у собі і своїй Вітчизні!

З повагою, сільський голова Вертіївської громади, Федір Лозян