Вертіївська сільська рада повідомляє про оприлюднення проєкту детального плану території

Дата: 02.11.2021 11:47

«Згідно «Порядку проведення громадських слухань щодо
врахування громадських
  інтересів  під  час  розроблення  проектів
містобудівної документації на місцевому рівні»,
 затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011(зі змінами від 21.08.2013),

з 05 листопада 2021 року розпочинається оприлюднення «Детального плану території земельної ділянки площею 0,5532 га (кадастровий номер 7423381900:19:003:2146), яка розташована: Чернігівська область, Ніжинський район, Вертіївська сільська рада (за межами населеного пункту) для будівництва станції технічного обслуговування автомобілів та автомийки самообслуговування) з метою  будівництва СТО та автомийки, що покращить надання автомібільного сервісу в Ніжинському районі.

Розробник: ФОП «Овдієнко В.О.», Кваліфікаційний сертифікат архітектора  Яворовський Віталій Вікторович АА000541.

Замовник: Вертіївська сільська рада Ніжинського району Чернігівської області.

Підстава: Рішення 30-ї сесії VIII скликання Вертіївської сільської ради від 09 липня 2021 року «Про розроблення детального плану території».

Проект детального плану розміщено у відділі житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та земельних відносин Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області за адресою: вул. Миру, буд. 126, с. Вертіївка, Ніжинський район, Чернігівська обл. та на офіційному сайті Вертіївської сільської ради в розділі: Громадське обговорення.

Відповідальна особа: начальник відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та земельних відносин Вертіївської сільської ради – Бородавко О.П., тел. 380463168172.

25 листопада 2021 року об 10.00 в актовому залі Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області буде проведена презентація Детального плану території. (В залежності від кількості громадян, які прийдуть на громадські слухання, громадські слухання можуть бути проведені біля будівлі сільської ради з дотримання протиепідемічних вимог)

Пропозиції щодо розроблення детального плану території подаються до Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області (вул. Миру, буд. 126, с. Вертіївка, Ніжинський район, Чернігівська обл., загальний відділ організаційно–кадрової роботи, тел. (04631) 68172 у термін до 06  грудня 2021 року, електронна адреса: vertievka_rada2@ukr.net

Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.