ДПС в області: за продаж алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім особам продавцям анульовано ліцензії

Дата: 04.11.2021 10:34

На сьогодні залишається актуальною проблема вживання алкогольних, тютюнових виробів неповнолітніми. Нажаль, деякі продавці зазначеної групи товарів безвідповідально ставляться до заборони продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім.

Фахівці управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Чернігівській області приділяють значну увагу виявленню та припиненню таких фактів. Кожен суб’єкт господарювання перед отриманням ліцензії на право торгівлі алкоголем, пивом та тютюном в обов’язковому порядку ознайомлюється з Правилами торгівлі товарами підакцизної групи та з відповідальністю за їх недотримання.

З початку року зафіксовано 22 випадки продажу неповнолітнім особам підакцизної групи товарів. Відповідно до Закону України «Про державне регулювання виробництва обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального» до підприємців лише за продаж підакцизних товарів неповнолітнім застосовані штрафні фінансові санкції на загальну суму 74,8 тис грн, а ліцензії передано на анулювання.

Шановні підприємці! Вкотре звертаємось до вас із проханням неухильно дотримуватись вимог чинного законодавства!

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області