Фасад школи змінить своє обличчя

Дата: 12.11.2021 08:37

Ремонт будівлі Вертіївської школи продовжується. У цей час розпочали роботи з утеплення фасаду. Зведення  енергоефективного фасаду - це сучасна норма, яка веде до зниження зайвих витрат і підвищення енергоефективності будівлі, а також  захистить її стіни від впливу атмосферних явищ. До того ж цей спосіб прикрасить зовнішній вигляд школи.

Роботи виконуються на кошти субвенції у рамках Програми Уряду «Спроможна школа для кращих результатів». Тільки пять громад в Чернігівській області змогли виграти дану субвенцію.

У нашій громаді отримання і освоєння цих надходжень стало можливим завдяки заступниці сільського голови і відповідальній за реалізацію проєкту Оксані Костюк. Таким чином Вертіївська громада одержала 5,6 млн. грн державних коштів на втілення проєкту, який окрім утеплення фасаду, передбачає ще і утеплення цоколю та горищного перекриття, а також встановлення блискавкозахисту та влаштування бетонного вимощення для відведення дощових та відталих вод.