Патронатна сім’я – це просто і благородно

Дата: 22.11.2021 16:01

У  Вертіївській  громаді четверо дітей  терміново  потребують  тимчасового  влаштування.  Ці діти не можуть проживати разом з батьками. Їхні мама і тато не виконують батьківських  обов’язків, зокрема, не можуть створити належні умови для проживання і виховання дітей. Але маємо надію, що це тимчасово, і відправляти дітей до притулку не варто.

Звертаємось до жителів громади  не стояти осторонь, не дати дітям втратити зв’язок з рідними батьками.

СТАНЬТЕ   ПАТРОНАТНИМИ   ВИХОВАТЕЛЯМИ!

Для патронатних батьків  гарантовано:

1. Заробітна  плата.

2. Кошти  на  дитину.

3. Професійна  підтримка.

Патронат – швидка і якісна допомога дитині та її родині. Адже для дитини – опинитися у притулку – це величезний стрес! Більше того, патронатом передбачено ще і допомогу біологічним  батькам у вирішенні проблем, через які дитину тимчасово відлучили від них.  А протягом цього часу (від 3 до 6 місяців) дитина буде цілодобово перебувати  під  опікою  вихователя.

За детальною інформацією звертайтеся до Служби у справах дітей Вертіївської сільської ради:   с. Вертіївка, вул. Миру, 126.